Hotel Juvena Wellness&SPA / fot. STOLZ Photography

Międzywodzie, znane z pięknych plaż i spokojnego wypoczynku, zyskuje nową perełkę na turystycznej mapie Polski. W pierwszej linii brzegowej przy ulicy Leśnej 4, wita gości czterogwiazdkowy Juvena Hotel **** Wellness & Spa.

Hotel oferuje 109 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów, zaprojektowanych z myślą o najwyższych standardach oraz komforcie gości. Dopełnieniem luksusowego wypoczynku jest bogata infrastruktura hotelowa, która zapewnia szeroki wybór atrakcji i usług.

Hotel Juvena Wellness&SPA / fot. STOLZ Photography

Na szczególną uwagę zasługuje kompleks basenów. Goście mogą korzystać z basenu zewnętrznego na dachu budynku, skąd rozpościera się malowniczy widok na Bałtyk, oraz z basenu wewnętrznego ze strefą jacuzzi i przyległym tarasem. Dla poszukujących relaksu i odnowy biologicznej, hotel przygotował SPA z gabinetami do ajurwedy i hammamem – tradycyjną turecką łaźnią parową.

Hotel Juvena Wellness&SPA / fot. STOLZ Photography

Kondycję fizyczną można dbać w w pełni wyposażonej siłowni, a wieczory umilić wizytą w cocktailbarze zlokalizowanym w podziemiach hotelu. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie elegancki wypoczynek w połączeniu z nocnym życiem. Restauracja a la carte Rosa Mare to kolejna perła w koronie Juvena Hotel. Oferuje dania inspirowane kuchnią Pomorza Zachodniego, co pozwala gościom na kulinarne podróże po najsmaczniejszych tradycjach regionu.

Hotel Juvena Wellness&SPA / fot. STOLZ Photography

Juvena Hotel **** Wellness & Spa w Międzywodziu to to przestrzeń, gdzie luksus spotyka się z naturalnym pięknem polskiego wybrzeża. To idealne miejsce dla każdego, kto pragnie zanurzyć się w świat spokoju, piękna i relaksu, nie rezygnując z aktywnego wypoczynku. Otwarcie tego obiektu z pewnością przyciągnie wielu turystów, poszukujących wyjątkowych miejsc na mapie Polski.

Oferta hotelu jest skierowana także dla mieszkańców Międzywodzia, Kamienia Pomorskiego i okolic. Hotel rekrutuje również zespół do działu recepcji i rezerwacji. Oferta hotelu jest dostępna pod adresem strony: www.hoteljuvena.pl, natomiast cv kierować można na adres: rekrutacja@hoteljuvena.pl

Artykuł Sponsorowany