Kto z nas nie czeka z utęsknieniem na chwilę wypoczynku? Długi weekend, krótki urlop lub coroczne dłuższe wakacje. Coraz chętniej w czasie wolnym lubimy podróżować nie tylko za granicę, ale także po Polsce, w tym do Międzyzdrojów.

Rynek turystyczny kwitnie, ale żeby tak zostało, musi stale przystosowywać się do wymagań klienta. Dlatego też w centralnym punkcie Międzyzdrojów przed budynkiem PTTK przy ul. Kolejowej 2 został postawiony i uruchomiony 26 sierpnia 2021 r. nowy zewnętrzny kiosk multimedialny – TOTEM FLEXI QUTSIDE 22’. Jego zadaniem jest ułatwienie turystom znalezienia najważniejszych informacji związanych z naszą gminą, poprzez dostarczenie najpotrzebniejszych informacji, co istotne bez konieczności wchodzenia do środka PTTK.

O postawienie takiego infokiosku przed budynkiem PTTK, gdzie mieści się też Informacja turystyczna zabiegał Prezes Oddziału Międzyzdrojskiego PTTK p. Jerzy Czerski. Jak widać plany mogą się spełnić. Dzięki zaangażowaniu Mateusza Bobka Burmistrza Międzyzdrojów i dobrej współpracy z podmiotami działającymi na lokalnym rynku mogliśmy te oczekiwania wykonać. Kiosk multimedialny został ufundowany i przekazany Gminie Międzyzdroje przez Antoniego Dudę Prezesa Forum Inwest sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dawne FWP). PTTK zadbał o jego techniczne ustawienie i podłączenie. Razem można więcej.

Jadwiga Bober
Referat Promocji, Kultury i Turystyki