– Jest mi niezmiernie miło zaprosić Pana / Panią do współuczestnictwa w Programie pn. „Międzyzdrojska Karta Mieszkańca”, który zaczęliśmy wdrażać od marca 2021 roku. Karta Mieszkańca jest wyczekiwaną inicjatywą przez lokalną społeczność w Gminie Międzyzdroje – Na takie zaproszenie Burmistrza Międzyzdrojów odpowiedziało już 11 partnerów, przedstawicieli  Międzyzdrojskiej Branży Usługowej. W dniu 17 marca, podczas spotkania w Urzędzie Miejskim do tego grona dołączyło kolejnych 5 firm. Przedstawiamy nowych Parterów programu  Międzyzdrojska Karta Mieszkańca.

Marta Czternastek to pierwsza osoba, z grona prowadzących doradztwo prawne, która przystąpiła do programu MKM. Pani Marta jest właścicielką i prowadzi biuro prawne w Świnoujściu przy Placu Wolności 6, ale planuje rozszerzyć swoje usługi na Międzyzdroje.  Zaproponowana oferta obejmuje pierwszą poradę za darmo oraz  30% zniżki na obsługi prawne. Oferta obowiązuje do odwołania. 

Dariusz Biernacki jest właścicielem  znanej na terenie woj. zachodniopomorskiego sieci  kawiarni „Avocado”, której specjalnością są smakowite ciasta i torty. W Międzyzdrojach, kawiarnia znajduje się przy  ul. Promenada Gwiazd 37, a na dniach zostanie otwarta również  przy molo. W ramach zawartej umowy właściciel zaoferował posiadaczom MKM – 20% zniżki na wszystkie oferowane produkty. Oferta obowiązuje do odwołania we wszystkich punktach firmy.

Aleksandra Kałuszewska reprezentuje w Międzyzdrojach branżę kosmetyczną. Centrum Kosmetyczna Green SPA, zostało otwarte przy ul. Bursztynowej 1, w nowo powstałym kompleksie Bel Mare Resort. Właścicielka proponuje 10% zniżki na wszystkie usługi tj. zabiegi kosmetyczne, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy, masaże oraz strefę saun . Oferta obowiązuje do odwołania.   

Ewa Gołos prowadzi firmę pn. „Consilio – projekt, druk, reklama”, której siedziba mieści się przy ul. Bohaterów Warszawy 19. Firma realizuje działalność reklamową, wykonując różne usługi na życzenie klienta. Właścicielka zaproponowała 10% zniżki na wykonane na zamówienie materiały reklamowe np. koszulki, kubki ze zdjęciem, fototapety czy obrazy na płótnie. Oferta obowiązuje do odwołania.

Mirosław Tyszkiewicz jest właścicielem 4 **** hotelu „Aurora Family & SPA”, który z powodzeniem  wspólnie z rodziną prowadzi już od 12-tu lat. „Z prawdziwą przyjemnością przystąpiliśmy do programu. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej międzyzdrojan korzystało z naszych usług”, poinformował podczas spotkania właściciel. Hotel „Aurora” oferuje mieszkańcom  20% zniżki na gastronomię, 20% zniżki na bowling, 20% zniżki na basen i wszystkie zabiegi SPA  dostępne w cenniku. Oferta obowiązuje do odwołania.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy i zachęcamy do kontaktu. Jednocześnie informujemy, że wszelkie szczegóły projektu dostępne są na stronie www.karta.miedzyzdroje.pl.  Szczegółowych informacji  udziela również  Referat Promocji, Kultury i Turystyki Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach,  tel. 798 129 494 lub 609 519 590 . 

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje