Międzyzdrojska Karta Mieszkańca funkcjonuje już od roku i ma się całkiem dobrze. Jak informuje burmistrz Mateusz Bobek: z naszej ewidencji wynika, że łącznie w ciągu całego roku wydaliśmy 2 144 kart, które teraz mieszkańcy przedłużają na kolejny rok. Do programu zgłosiło się 38 firm oferujących swoje usługi ze zniżką w ramach posiadania MKM, jednakże 2 z nich nie przedłużyły swojej oferty. Są to Hotel Vestina oraz Salon fryzjerski „Kameleon”. Sezon w pełni, lecz my nie zwalniamy tempa. Mamy kolejnych Partnerów, którzy dołączają do zacnego grona Partnerów Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca.

Wśród partnerów MKM, którzy w dniu 20 lipca br. w nowej siedzibie urzędu przy ul. Plac Ratuszowy 1 podpisali porozumienia partnerskie jest Dorota Siwińska, która prowadzi indywidualny gabinet kosmetyczny „Sei Bello”, w hotelu Wolin przy ul. Nowomyśliwskiej 76. Właścicielka proponuje 15% rabat na wszystkie zabiegi oraz 10% zniżki na zakup kosmetyków. Oferta obowiązuje do odwołania.

Katarzyna Gołos jest naszym Partnerem od roku i jako jedna z pierwszych oferowała swoje usługi dla posiadaczy karty. Przypomnijmy: 20% rabat na zakup biletów do Planetarium i Gabinetu Figur Woskowych oraz 10% rabat na zakup biletów w kinie Ewa. Podczas spotkania Pani Kasia stwierdziła: rozszerzam swoją ofertę usługową w ramach MKM o nowo powstały pub „Gwiazdorska”, usytuowany przy Gabinecie Figur Woskowych i zachęcam do skorzystania z naszej oferty. Proponuję 15% zniżkę na cały asortyment, do odwołania.
Już od 10 lat w sezonie letnim Cezary Siwek wraz z żoną realizują swoje dziecięce marzenia, tworząc makiety z klocków lego. Wystawa znajduje się w hotelu Vienna House Amber Baltic i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród odwiedzających Międzyzdroje turystów. W ramach podpisanego porozumienia do 2023 roku, w czasie funkcjonowania wystawy, można korzystać z zakupu biletów wstępu z 50% zniżką.

Na spotkaniu nie była obecna właścicielka, salonu optycznego „Punkt Widzenia” w Świnoujściu – Małgorzata Staś, która w ramach podpisanego Porozumienia oferuje 15% rabat na okulary korekcyjne i 20% rabat na okulary przeciwsłoneczne. Oferta obowiązuje do odwołania.

Przypominamy, iż wszystkie oferty partnerskie w ramach Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca szczegółowo określone są na stronie www.karta.miedzyzdroje.pl. Zapraszamy również do składania wniosków na Międzyzdrojskie Becikowe oraz Bon Seniora.

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje