„Sezon w pełni, lecz my nie zwalniamy tempa. Mamy kolejnych Partnerów, którzy dołączyli do zacnego grona Partnerów  Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca. Są wśród nich przedstawiciele branży turystycznej, artystycznej i usługowej – informuje burmistrz Mateusz Bobek. 

Wśród partnerów MKM , którzy w dniu 01 lipca br. w Urzędzie Miejskim podpisali porozumienia partnerskie jest Ariel Smolarek prowadzący na Placu Neptuna 8b zakład złotniczy „AS – Jubiler”. Za okazaniem karty mieszkańca można dokonać zakupu biżuterii lub wykonać ją wg. indywidualnego projektu otrzymując 10% zniżkę. Oferta obowiązuje do 31 maja 2022r.    

Aleksandra Bachryj prowadzi agencję koncertową AZ-ART, która w sezonie letnim w amfiteatrze miejskim organizuje koncerty i wstępy kabaretów. W ramach współpracy Pani Aleksandra proponuje 10% rabat przy zakupie biletu na organizowane w lipcu i sierpniu w amfiteatrze imprezy kulturalne.      

Papugarnia przy ul. Gryfa Pomorskiego 4 to ulubione miejsce wśród dzieci, licznie odwiedzających to miejsce. Można tu zobaczyć 41 egzotycznych i barwnych papug i obserwować jak się bawią, popisują a nawet  tulą. Właściciele: Agnieszka i Włodzimierz Sieczkowscy zapraszają, a dla posiadaczy Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca proponują 10 % zniżki przy zakupie biletu . Oferta ważna do 1 maja 2022r. 

PTTK oddział Międzyzdroje reprezentowany na spotkaniu przez prezesa Jerzego Czerskiego w ramach Porozumienia zaoferował 10% rabat na korzystanie z usług noclegowych w Domu Turysty dla grup zorganizowanych. Z kartą mieszkańca można podczas organizowanych uroczystości rodzinnych np. wesela, po uprzedniej rezerwacji miejsc, uzyskać znacznie korzystniejszą cenę. Ponadto posiadacze MKM nie będąc członkami PTTK, uzyskają 10% zniżki na organizowane przez oddział PTTK wycieczki krajoznawcze. Oferta obowiązuje do odwołania. 

Na spotkaniu nie był obecny właściciel Parku Linowego „Bluszcz” Mariusz Barański, który w ramach podpisanego Porozumienia oferuje 20% rabat na drugi i każdy kolejny bilet zakupiony w danym dniu. Oferta obowiązuje do odwołania. Warto zaznaczyć, że Park linowy „Bluszcz” działa w sezonie od maja do września. Dostępne są trzy trasy o różnym poziomie trudności, które można dostosować do każdego wieku, zarówno dla dzieci, nastolatków jak i dorosłych, a piękne widoki z wysokości ( od 3 do 12m ) w koronach drzew zapewnią każdemu niesamowite wrażenia.  

   

Przypominamy, iż zgodnie z podjętą przez Radę Miejską w Międzyzdrojach uchwałą wydłużony został termin składania wniosków na Bon Seniora. Wnioski można składać do 30 listopada 2021r.    

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje