
Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Przedszkolu „Promyk Słońca” w Dziwnowie nie zabrakło wzruszeń, podziękowań i pięknego podsumowania wspólnej inicjatywy. Z rąk dyrektor placówki Renaty Klimowicz wręczono podziękowania osobom i instytucjom, które przyczyniły się do doposażenia przedszkolnego placu zabaw.
To szczególne wyróżnienie było związane ze zbiórką przeprowadzoną podczas ostatniego Balu Charytatywnego. Dzięki zaangażowaniu i hojności uczestników wydarzenia zebrane środki zostały w całości przeznaczone na zakup nowych elementów wyposażenia placu zabaw.

Swój udział w realizacji przedsięwzięcia miała również Gmina Dziwnów. Z budżetu samorządu sfinansowano projekt placu zabaw oraz prace związane z przygotowaniem terenu. W imieniu gminy podziękowania odebrała zastępca burmistrza Dziwnowa Małgorzata Wójcik.














