Jak mówią pracownicy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego dziś (3.11) spotkało ich kolejne szczęście. Wszystko przez fakt, że chwilę po godzinie 7 załoga w składzie Krzysztof Gułaj i Jarosław Przydryga pomogła przyjść na świat Nikodemowi, małemu mieszkańcowi Gminy Kamień Pomorski. Chłopiec tak spieszył się na świat, że urodził się w karetce.

To był kolejny rutynowy dzień pracy zespołu Z01048 z Kamienia Pomorskiego. Krzysztof Gułaj i Jarosław Przydryga otrzymali zgłoszenie o rodzącej kobiecie w Borucinie (Gm. Kamień Pomorski). Chłopiec tak spieszył się na świat, że urodził się w ambulansie w Borucinie.

Mamy ostatnio szczęście, bo powitaliśmy dziś rano w karetce kolejnego małego mieszkańca naszego województwa. Zespół Z01048 z Kamienia Pomorskiego w składzie Krzysztof Gułaj i  Jarosław Przydryga przyjęli poród w ambulansie w miejscowości Borucin. O godz. 7:03 na świat przyszedł zdrowy chłopczyk o imieniu Nikodem. Wraz z bardzo dzielną mamą został oczywiście przewieziony do szpitala. Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia! – informuje rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

źródło:
WSPR w Szczecinie