Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zamknęła nielegalny punkty hazardowy w Trzebiatowie. Zabezpieczono komputery do gier i gotówkę na wypłaty dla graczy. W Lokalu w Trzebiatowie handlowano też narkotykami!

Nielegalny punkt hazardowy w Trzebiatowie też znajdował się w centrum miasta, nieopodal rynku w Trzebiatowie. Szyby lokalu tradycyjnie oklejone folią. Lokal był monitorowany, miał drzwi zamknięte od środka na zasuwę oraz zamkniętą na kłódkę  kratę na drzwiach wejściowych. Takie zabezpieczenia nie powstrzymały funkcjonariuszy przed przeprowadzeniem skutecznej realizacji. W związku z tymi zabezpieczeniami oraz koniecznością prawidłowego zabezpieczenia dowodów rzeczowych funkcjonariusze zdecydowali o siłowym wejściu do lokalu.

Potwierdziły się też wcześniejsze ustalenia, że w lokalu sprzedawane są narkotyki. Zabezpieczono 5 gramów amfetaminy (zapakowanej w 3 woreczki). Ukryte one były w muszli WC, w przewodach wentylacyjnych oraz w ubraniu jednej z osób, które spotkano w lokalu. Osoba posiadająca narkotyki została zatrzymana i przewieziona przez wezwanych na miejsce funkcjonariuszy Policji na Komisariat Policji gdzie został przesłuchana i postawiono jej zarzuty sprzedaży narkotyków. 

W lokalu zabezpieczyliśmy 10 stanowisk komputerowych wykorzystywanych do nielegalnego urządzania gier hazardowych, komputer sterujący, monitoring oraz 250 zł w gotówce.