Choć Burmistrz Grzegorz Jóźwiak zapewnia, że żadna z miejscowości nie jest przez niego traktowana po macoszemu, to w kuluarach wciąż pojawiają się głosy, że tak jest w przypadku Międzywodzia. Na przekór tym stwierdzeniom powinna wyjść informacja, iż Gmina Dziwnów wyłoniła wykonawców trzech inwestycji, które w najbliższym czasie mają rozpocząć się właśnie w Międzywodziu. Samorząd podpisał także umowę dofinansowania na przebudowę czwartej z ulic.

Chodzi o przebudowę ulicy Szkolnej, który wszystko wskazuje na to, że za kwotę 301 tys. złotych wykona firma Usługi Transportowo – Sprzętowe Andrzej Szymański z Międzywodzia. Kolejnymi drogami, które doczekają się remontu są ulice Skrajna i Łąkowa. Modernizację tych dwóch za łączną kwotę blisko 250 tys. złotych wykona firma Ekol Bogdana Kokolusa z Dziwnówka.

To nie wszystko bowiem w połowie września, Burmistrz Grzegorz Jóźwiak podpisał także umowę z Wojewodą Zachodniopomorskim na przebudowę ulicy Plażowej w Międzywodziu. Rządowe dofinansowanie wyniosło 565 tys. złotych.