Burmistrz Wolina oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie serdecznie zapraszają do wspólnego corocznego świętowania Dnia Kobiet, czyli na wydarzenie pn. „Nie tylko w powiecie mówią o kobiecie”. Odbędzie się ono w środę 8 marca o godz. 19:00 w Wolińskim Dworku.

Z pewnością będzie to wieczór pełen niesamowitych doznać, zarówno dźwiękowych jak i wizualnych. Na scenie w Wolińskim Dworku wystąpi Monika Urlik z zespołem, która swoim głosem potrafi zaczarować każdego. Poza jej własnym repertuarem usłyszymy przeboje największych kobiecych głosów muzyki światowej (tj. Aretha Franklin i Whitney Houston).

Monika Urlik znana jest z uczestnictwa w programach telewizyjnych The Voice of Poland, Bitwa na Głosy, Szansa na Sukces, Droga do Gwiazd. Ma na swoim koncie nagrodę Prezydenta Miasta Sopot na Festiwalu Top Trendy. Jej głos znany jest z piosenki tytułowej najnowszej odsłony filmu „Król lew”, którą wykonuje. Współtworzyła ścieżkę dźwiękową do serialu „Prawo Agaty”.

Koncertowi towarzyszyć będzie Wernisaż Fotografii Andrzeja Ryfczyńskiego, który przeniesie wszystkich w czasy minione, choć nie bardzo odległe. Wystawa zdjęć na nim prezentowanych nosić będzie bowiem tytuł „Kobiety z PRL-u”. Wstęp na wydarzenie „Nie tylko w powiecie mówią o kobiecie” jest wolny.