Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie zaprasza Panie na kolejną edycję wydarzenia „Nie tylko w powiecie mówią o kobiecie”. Odbędzie się ono w dniu 08.03.2022 r. (wtorek) o godz. 19:00 w Wolińskim Dworku.

Organizatorzy zapewniają, że postarają się, aby w tym dniu każda Pani poczuła się wyjątkowo. Pomóc ma w tym Konrad Słoka, który zagra niepowtarzalny koncert.

Konrad Słoka to muzyk, multiinstrumentalista, wokalista, autor tekstów, uczestnik programu Voice of Poland. Pochodzi ze Szczecina. Jego muzyka to połączenie liryczności folkowych ballada i bezkompromisowej punkowej energii. Teksty Konrada są bezpośrednie, opowiadają w niezwykły sposób o zwykłych, z pozoru, sytuacjach z otaczającej rzeczywistości, unikając przy tym pretensjonalności i egzaltacji poezji śpiewanej.

Kolejnym ważnym punktem tego wieczoru będzie wystawa Pracowni „3 kropki” pod kierunkiem Daniela Strzelczyka. Zobaczyć na niej będzie można prace autorstwa 5 zdolnych Pań: Urszuli Jamrożek, Roży Koseckiej, Beaty Krowickiej, Justyny Masłowskiej i Magdaleny Stróżek.

Wstęp wolny.
To będzie piękny wieczór.