7 marca w Wolińskim Dworku po raz kolejny odbędzie się wydarzenie „Nie tylko w powiecie mówią o kobiecie”. Dzień Kobiet jak co roku będzie wyjątkowy i pełen niespodzianek.

Na wszystkie Pani czekać będzie moc atrakcji, które wypełnią wieczór. Wydarzenie to rozpocznie się o godzinie 18:00. Wtedy też otwarty zostanie wernisaż wystawy prac artystek amatorek tworzących w pracowniach w Miejskim Domu Kultury w  Świnoujściu oraz w Gminnym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie. 

O 18:30 wieczór umili wszystkim Duet JACKPOT. Tworzą go dwie osobowości szczecińskiej sceny muzycznej : wokalistka Katarzyny Buja i gitarzysta Maciej Kazuba. Są to finaliści X edycji programu Must Be The Music, którzy dzień przed koncertem w Wolinie zagrają w Netto Arena w Szczecinie przed główną gwiazdą wieczoru – zespołem Perfect w koncercie pożegnalnym. Hipnotyzujący głos Katarzyny Buja i mistrzowska gra na gitarze klasycznej Macieja Kazuby gwarantują niebanalne doznania muzyczne na najwyższym poziomie.

W trackie całego wydarzenia działać będzie Studio Fotografii Portretowej, gdzie każda z Pań będzie mogła wykonać romantyczny portret. Oczywiście nie zabraknie też słodkiego poczęstunku oraz drobnych niespodzianek. Zapraszamy więc wszystkie Panie do wspólnego świętowania.  7 marca 2020  (sobota), godzina 18:00 w Wolińskim Dworku. 

Organizator