Wciąż nie milkną echa czwartkowego zdarzenia do jakiego miało dojść w międzyzdrojskiej Szkole Podstawowej związanego z dyrektor tamtejszej placówki. Kierująca nią kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu. Dziś (22.05) do naszej redakcji dotarły kolejne szokujące informacje, o użyciu przemocy przez jednego z pedagogów w stosunku do ucznia.

Do zdarzenia również miało dojść w feralny czwartek. Przypomnijmy, wtedy to około godziny 11 w związku ze zgłoszeniem, w Szkole Podstawowej w Międzyzdrojach pojawili się funkcjonariusze policji, aby zbadać trzeźwość dyrektor placówki. Kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu. Jak się okazuje, nie było to jedyne skandaliczne wydarzenie, które miało miejsce tego dnia w Szkole.

Mogę potwierdzić, iż wczoraj wieczorem do naszego Komisariatu w Międzyzdrojach zgłosiła się mama z uczniem, który miał zostać spoliczkowany przez jednego z nauczycieli – informuje rzecznik kamieńskiej Policji st. post. Katarzyna Jasion.

Wszystko miało rozegrać się w czwartek. Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, uczeń miał zostać trzykrotnie uderzony w twarz przez nauczyciela. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie. Zwróciliśmy się z prośbą o stanowisko do Szkoły Podstawowej, Organu prowadzącego oraz Kuratora Oświaty.