Przez cały ostatni weekend w Chełmie odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorek w zapasach kobiet. W kategorii wiekowej młodzieżowiec swój pierwszy start pośród 90 zawodniczek z całego kraju zaliczyła zawodniczka międzyzdrojskiego klubu ASI Bielik Natalia Jaworska, plasując się ostatecznie na wysokim 5 miejscu w kraju. Ogólnie województwo zachodniopomorskie zajęło w klasyfikacji 3 miejsce.

Samo to że zawody się odbyły w tym trudnym dla wszystkich czasie trzeba uznać za sukces , zawodniczki w całym kraju mają niestety utrudnione trenowanie. Wyjazdy na zawody odbył się dzięki wsparciu gminy Międzyzdroje oraz stałych sponsorów klubu Hotel Aurora Spa Family, Swiss Linger producent kabin prysznicowych, Kostek Team. Zarząd klubu serdecznie gratuluje Natalii jej sukcesu i liczy że Natalia jeszcze długo będzie dumnie reprezentowała klub , miasto i sponsorów w całym kraju.

Tymczasem już w majówkę kolejny zawodnik z naszego miasta Adrian Jaworski będzie nas reprezentował podczas Mistrzostw Polski juniorów w Teresinie. Miejmy nadzieję że też będzie kolejny sukces za co trzymamy kciuki.

ASI Bielik