Zapraszamy na cykl spotkań z gwiazdami książkowych bestsellerów do hotelu Vienna House by Wyndham Amber Baltic Międzyzdroje.

Katarzyna Bonda, Katarzyna Grochola, to pierwsze gwiazdy zaproszone przez Vienna House by Wyndham Amber Baltic Miedzyzdroje, które w lipcowe soboty spotkają się ze swoimi fanami. Spotkania odbędą się w hotelowym ogródku o godz. 16:00. Wstęp wolny.

Za każdą książką stoi niesamowita historia, mnóstwo emocji i anegdot. To właśnie o nich będzie można posłuchać podczas cyklu spotkań „Gwiazdy Bestsellerów”, organizowanym przez Vienna House by Wyndham Amber Baltic Miedzyzdroje. Każde ze spotkań będzie prowadzone przez znaną z przenikliwości Alicję Myśliwiec – dziennikarkę Dzień Dobry TVN i Meloradio, wieloletnią organizatorkę Festiwalu Gwiazd i miłośniczkę Międzyzdrojów.

Pierwsze spotkanie już 8 lipca o godz. 16:00 w ogródku hotelu Vienna House by Wyndham Amber Baltic Miedzyzdroje. Jego bohaterką będzie Katarzyna Bonda, ceniona polska pisarka, znana ze swojej popularnej serii kryminalnej z profilerką, policjantką Saszą Załuską. Jej twórczość odznacza się wartką akcją, intrygującymi fabułami i precyzyjnie przedstawionymi psychologicznymi portretami postaci. Po dyskusji będzie czas na pytania i autografy. Wstęp wolny. Wejście do ogródka od strony Alei Gwiazd. W przypadku niepogody spotkanie odbędzie się we wnętrzach hotelu

Vienna House by Wyndham Amber Baltic Miedzyzdroje od 30 lat związany jest ze światem filmy, teatru i sceny. W 1991 r. kręcono tu filmowy hit „Młode Wilki”, a od ponad 20 lat hotel związany jest z Festiwalem Gwiazd. Cykl Gwiazdy Bestsellerów jest autorskim wydarzeniem hotelu i realizowany jest już po raz piąty. Początkowo był częścią Festiwalu Gwiazd, teraz jest niezależnym projektem.

Terminy lipcowych spotkań „Gwiazd Bestsellerów”:

• 8 lipca – Katarzyna Bonda, ceniona polska pisarka, znana ze swojej popularnej serii kryminalnej z profilerką, policjantką Saszą Załuską.

• 22 lipca – Katarzyna Grochola, autorka bestsellerowych powieści obyczajowych, które zdobyły ogromną popularność wśród czytelników. Jej książki wyróżniają się lekkim stylem, humorem oraz głębokim wnikaniem w sferę relacji międzyludzkich.

 

W sierpniu planowane są dwa dodatkowe spotkania, wyczekujcie na kolejne gwiazdy!

Miejsce: Vienna House by Wyndham Amber Baltic Miedzydroje, Promenada Gwiazd 1, Międzyzdroje.