Prace przy budowie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych trwają na całego. Oprócz nowoczesnych kontenerów m.in. na zbierane odpady niebezpieczne czy do magazynowania przedmiotów do ponownego użycia Punkt zyska nową instalację sanitarną i elektryczną.Pracownikom również będzie przyjemniej spędzać czas w pracy w mającym tu powstać, nowym biurze. 

W Międzyzdrojach powstaje ogrodzony, skanalizowany, utwardzony i oświetlony plac, wyposażony w pojemniki i kontenery do zbiórki odpadów – część z nich zostanie zadaszona wiatą stalową.

Jak mówi Burmistrz, wyznaczone zostaną pasy ruchu, miejsca postojowe i rozładunkowe, co znacznie ułatwi korzystanie z usług placówki. Oprócz nowoczesnych kontenerów m.in. na zbierane odpady niebezpieczne czy do magazynowania przedmiotów do ponownego użycia Punkt zyska nową instalację sanitarną i elektryczną.

Wierzę, że pracownikom również będzie przyjemniej spędzać czas w pracy w mającym tu powstać, nowym biurze. Będzie czysto i nowocześnie, szczerze powiem, że nie mogę doczekać końcowego efektu – mówi Burmistrz Mateusz Bobek.