Burmistrz Mateusz Bobek podpisał kolejną umowę na opracowanie dokumentacji projektowej w ramach modernizacji budynku Przedszkola Miejskiego nr 1 w Międzyzdrojach przy ul. Myśliwskiej 13 i modernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach przy ul. Leśnej. Samorządowiec nie próżnuje i już przygotowuje dokumenty pozwalające na aplikowanie o środki zewnętrzne.

– Tak tak! Nie zwalniamy tempa! To, co pozostało jeszcze do zrobienia, zostanie zrealizowane! Dążymy do montażu całkowicie nowych instalacji, tak aby nasze budynki oświatowe, w których uczą się nasze dzieci były nie tylko nowoczesne, wspaniale wyposażone i ekologiczne, ale też całkowicie bezpieczne! Nie ukrywam, że cieszę się bardzo, że mimo przeciwności losu z jakimi mierzyliśmy się wszyscy przez ostatnie dwa lata, działamy pełną parą! – mówi Burmistrz Międzyzdrojów.

Mateusz Bobek podkreśla, że wszelkie działania mające na celu rozwój Gminy są jego priorytetem. – Rozwój, którego owoce dedykujemy kolejnym pokoleniom naszych tych najmniejszych i mniejszych mieszkańców – dodaje Mateusz Bobek.

Wykonawcą dokumentacji jest Pracownia Projektowa Archidea Anna Płatek z siedzibą w Szczecinie. Koszt wykonania dokumentów opiewa na kwotę 154 tys. zł.