W ub. roku dzieci ze Żłobka Miejskiego, Przedszkola ,,Morskie Skarby”, Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Wapnicy. Mikołaja wręczającego paczki można było również spotkać na placu przy Straży Pożarnej, przy ulicy Kolejowej. W tym roku dzięki hojności sponsorów oraz gminy, do dzieci trafiło ponad 700 paczek z upominkami.

Pięknie dziękuję wszystkim za spotkanie podczas naszego Świątecznego Jarmarku gdzie ponownie mogliśmy spotkać Mikołaja i cieszyć się świąteczną atmosferą. Za nami wspaniałe przedstawienie dla dzieci w Międzynarodowym Domu Kultury. Amfiteatr i równie fantastyczne spotkania przy: świątecznych atrakcjach, stoiskach z pysznościami, stoiskach z rękodziełami, stoiskach z choinkami, naszym międzyzdrojskim, drzewku do wspólnego ubrania, występach artystycznych.

Burmistrz składa podziękowania posyłam również wspaniałym organizatorom: MDK, Radzie Rodziców Przedszkola, Miejskiego Morskie Skarby, Nadleśnictwu Międzyzdroje, Pracowni Impresja, Wolińskiem Parkowi Narodowemu ( dyrekcja i pracownicy), Referatowi Promocji UM Międzyzdroje oraz każdemu, kto zaangażował się w to wyjątkowe wydarzenie!