Zapraszam wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów, okolicznych Gmin, Szczecina i każdego innego miejsca na Ziemi, kto planuje spędzić nadchodzący  weekend w Międzyzdrojach do udziału  w Festynie Charytatywnym dedykowanemu naszemu  12-to letniemu mieszkańcowi, Wiktorowi.

Mieszkańcy Gminy Międzyzdroje, Urząd Miejski, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Międzynarodowy Dom Kultury- my wszyscy bardzo chcemy wspomóc Wiktora i wziąć udział w sfinansowaniu leczenia złośliwego, nieoperacyjnego guza mózgu ( pineoblastoma ) w St. Louis w USA oraz pokryciu kosztów związanych z wyjazdem na leczenie. Kwota, którą trzeba zebrać (ponad 9 mln złotych) jest ogromna. Ponadto liczy się każdy dzień, gdyż kwotę tą musimy uzbierać do 17-go maja ☹

Dlatego, 15- go maja organizujemy nasz plenerowy festyn rodzinny połączony ze zbiórką charytatywną. Festyn rozpocznie się o godzinie 12-tej w międzyzdrojskim Amfiteatrze.    

W programie festynu planujemy:

– występy zespołów muzycznych, pokaz tańca towarzyskiego, udział w imprezie Joanny Bartel i klauna Tomiego,

– animacje dla dzieci, gry i zabawy,

– licytacje m.in. rękawic bokserskich, piłek, gadżetów z autografami znanych sportowców, unikatowej walizki 25. Festiwal Gwiazd, obrazów i rzeźb artystów,

– tzw. “Loteria fantowa” – każdy los wygrywa, kiermasz książek,

– dobrze zaopatrzony „bufet na wynos” (ciasta, zupa, grill, kawa, herbata itp.),

– i inne niespodzianki.

No i coś ode mnie. Do licytacji oferuję:

  • 10-cio kilometrowy Bieg w moim skromnym towarzystwie (sobota, 26 czerwca),
  • Wspólną kawę i rozmowę na plaży ( sobota, 19ty czerwca),
  • Wspólną, szaleńczą przejażdżkę skuterem wodnym (oczywiście bezpieczną, w sobotę 3-go lipca).

Zebrane fundusze będą w całości przekazane na leczenie Wiktora Lewickiego. 

Bardzo, bardzo serdecznie Wszystkich zapraszamy i liczymy na Waszą pomoc, dzięki której Wiktor będzie miał szansę wygrać z chorobą. Ci z Państwa, którzy chcieliby pomóc, a nie mogą przyjechać mają możliwość wesprzeć Wiktora tutaj: https://www.siepomaga.pl/wiktor-lewicki Podczas festynu pamiętajmy też o zachowaniu bezpieczeństwa i przestrzeganiu funkcjonujących jeszcze obostrzeń.

Burmistrz Międzyzdrojów,
Mateusz Bobek