Międzyzdroje Światowida 6, Budynek usługowy 104m2, własnościowa działka 216m2, 500 metrów do plaży
Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość funkcjonująca przez cały rok. Budynek usługowy parterowy zlokalizowany jest przy jednej z najbardziej atrakcyjnych ulic znajdujących się w centralnej części miasta. Lokalizacja bezpośrednio przy Międzyzdrojskim deptaku Światowida oraz przy Placu Neptuna zapewnia stały dopływ klientów przez okrągły rok. Powierzchnia użytkowa budynku to 90m2, powierzchnia zabudowy 104m2 na własnościowej działce o wielkości 216m2
Parterowy wolnostojący budynek składa się z sali usługowej lub handlowej oraz pomieszczeń socjalnych. Do budynku są doprowadzone wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja.
W budynku jest również instalacja alarmowa i monitoringu, wentylacja, klimatyzacja oraz instalacja elektryczna.
Działka jest własnościowa o powierzchni 216m2. Nieruchomość nie posiada wpisów hipotecznych w księgach wieczystych i jest gotowa do sprzedaży. Nieruchomość posiada prawomocną decyzją o warunkach zabudowy umożliwiającą jej rozbudowę.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi OFERTY HANDLOWEJ w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Treść ogłoszenia ma charakter informacyjny i zalecam jego osobistą weryfikację.