Masz fajny pomysł na odkrywanie, rozwijanie i wzbogacanie potencjału kulturowego lokalnej społeczności? My pomożemy Wam w realizacji Waszych marzeń. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rusza z realizacją kolejnego etapu projektu pn. „Otwieramy się na siebie”, dofinansowanego w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022. 30 maja rozpoczynamy nabór wniosków na realizację inicjatyw lokalnych. Nabór potrwa do 15 czerwca br. 

Do działań zapraszamy grupy nieformalne (min. 2 osoby) i grupy formalne (organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkole itp.). W ramach środków finansowych, pozyskanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, będziemy mogli dofinansować od 3 do 7 lokalnych inicjatyw. 

Załączony wniosek należy wypełnić komputerowo i dostarczyć do siedziby GOKiS (wersja papierowa) oraz wysłać na e-mail: gokis@golczewo.pl (wersja elektroniczna). Wszelką pomoc można uzyskać w GOKiS – jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach pracy. Na 9 czerwca (godz.: 16:00) jest planowane spotkanie z animatorką z Narodowego Centrum Kultury, która będzie prowadziła konsultacje w sprawie naboru wniosków na Inicjatywy Lokalne. Czekamy na Państwa kreatywne i ciekawe propozycje wydarzeń. Powodzenia! 

Działanie pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

Wniosek: 

https://docs.google.com/…/1ruoEh9n74u54CyxI…/edit…

Regulamin: 

https://docs.google.com/…/14gLtpuC…/edit…