Kilkadziesiąt osób wzięło udział w sobotnim spotkaniu Stanisława Karczewskiego z mieszkańcami Kamienia Pomorskiego. – Nasza Partia Prawo i Sprawiedliwość przykłada olbrzymią wagę do rodziny. Zmieniliśmy nazwę ministerstwa na Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Dla nas najważniejszą wartością jest rodzina. Silna Polska w Europie, w naszym regionie, to silna rodzina – podkreślił już na samym wstępie Marszałek Senatu.

Dalej było o problemach ogólnokrajowych, Polonii i jej zachowaniu, proteście w Sejmie, kolejkach do lekarzy specjalistów, szczepieniach czy zagrożeniach niosących przez planowaną inwestycję Nord Stream II.

« z 5 »

Problemów jest dużo, ale bardzo wiele zrobiliśmy. Mamy bardzo dobre sondaże, lepsze od tych jakie uzyskaliśmy podczas wyborów w 2015 roku. To premia za to, że jesteśmy rzetelni, że Polacy oceniają nas dobrze jako realizujących swój program. Mówimy, co będziemy robić, jakie zmiany będzie wprowadzać i to robimy. Obniżyliśmy wiek emerytalny, zlikwidowaliśmy gimnazja, wprowadziliśmy 500+, mówiliśmy o lekach dla seniorów i to zrealizowaliśmy – podkreślał Stanisław Karczewski.