Wybory Miss Polski to wydarzenie o bogatej historii, liczącej sobie ponad ćwierć wieku. Pierwsza edycja odbyła się w 1990 roku. Laureatki tego prestiżowego konkursu odnoszą sukcesy nie tylko w Polsce, ale także za granicą, gdzie reprezentują nasz kraj w międzynarodowych konkursach piękności, niejednokrotnie zdobywając czołowe miejsca.

Przygotowania do tegorocznej imprezy rozpoczęły się castingiem w Hotelu Novotel w Szczecinie, na który zgłosiło się kilkadziesiąt młodych i pięknych kobiet. Wybrane finalistki już niedługo pojawią się na Gali Finałowej, która w tym roku odbędzie się 25 maja 2018 roku o godz. 19:00 w Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Nie zabraknie również pokazu mody, występów gwiazd specjalnych oraz bankietu koronacyjnego.

Zanim jednak nadejdzie ten wyjątkowy wieczór, najpiękniejsze Panie z całego województwa ugości Marena Wellness & Spa – obiekt wypoczynkowy w Międzywodziu, który jest jednocześnie jednym z głównych partnerów wydarzenia. Panie przez pięć dni będą miały okazję relaksować się we wspaniałym Spa z bogatą ofertą zabiegową, skosztować lokalnych specjałów przygotowanych przez Szefa Kuchni oraz aktywnie przygotowywać się, w pięknej i cichej okolicy, do nadchodzącego finału. Zgrupowanie w takim miejscu na pewno pozostawi niezapomniane wrażenia oraz pozwoli wybrać tę najpiękniejszą!

Jeżeli chcesz na żywo zobaczyć zmagania najpiękniejszych Kobiet regionu, skontaktuj się z nami! Goście Marena Wellness & Spa mają możliwość zakupu zaproszenia VIP z bankietem koronacyjnym na Galę Finałową, ze specjalnym 15% rabatem! Szczegóły w recepcji T: 91 381 38 93 | 601 051 161 lub pod adresem: biuro.misspolski@wp.pl