– To była ogromna przyjemność móc wręczyć małej Kai Kowalskiej przygotowany przez nas „Pakiet Powitalny” dla nowo narodzonych mieszkańców Gminy Wolin – mówi Burmistrz Wolina. Pakiety powitalne to nowość wprowadzona przez Ewę Grzybowską. Aplikować mogą o nią wszyscy rodzice nowo narodzonych mieszkańców Gminy. 

– Jeszcze raz składam Rodzicom serdeczne gratulacje z okazji narodzin Kai, które są chwilą bardzo ważną dla mnie i całej Gminy Wolin. Niech Wasza pociecha stawia pierwsze kroki na naszej Ziemi w zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa nabywając dumy z bycia mieszkańcem Gminy Wolin, a „Pakiet Powitalny” będzie dla Was miłym dodatkiem do tych pięknych chwil – dodaje Ewa Grzybowska.

„Pakiet powitalny” jest specjalnie przygotowaną wyprawką oznakowaną nowym logotypem Gminy Wolin w postaci haftu lub nadruku. W skład wchodzi miś w koszulce, ręczniczek, kocyk, body, miś z kocykiem, książeczka z dedykacją. W najbliższym czasie kolejne pakiety wręczymy Klarze, Piotrowi, Henrykowi i Antoniemu. Szczegółowe informacje dot. zasad przyznawania „Pakietu Powitalnego” oraz wniosek można znaleźć na stronie https://gminawolin.pl/pakiet-powitalny/