Plecaki i torby spakowane? Grill sprawdzony? Jeśli nie, to musicie się spieszyć, bo już niebawem startuje Międzyzdrojska Majówka 2024, a w jej trakcie organizatorzy przygotowali moc atrakcji!

Majówkę rozpocznie V Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów, który odbędzie się w Międzynarodowym Domu Kultury 1 maja o godzinie 10:00. Wernisaż wystawy haftu Grażyny Małaszko będzie można podziwiać tego samego dnia od godziny 17:00. Szczegóły dotyczące zapisów na turniej szachowy są dostępne na stronie internetowej chessarbiter.com

2 maja obchodzić będziemy Dzień Flagi RP, a równocześnie VII edycję biegu „Bieg po Koleńce”. Start zaplanowano na godzinę 11:00 przy Golden Tulip Międzyzdroje Residence/Promenada/Amfiteatr. Aby wziąć udział w biegu, należy się zapisać na stronie elektronicznezapisy.pl

Trzeci dzień Majówki przyniesie muzyczną ucztę dla uszu. Gromee, popularny DJ i producent muzyczny, wystąpi w Amfiteatrze 3 maja o godzinie 20:00. Wstęp na koncert jest wolny, więc jest to świetna okazja, by dołączyć do festiwalowej publiczności i cieszyć się na żywo elektronicznymi rytmami.

Międzynarodowy Dom Kultury 4 maja o godzinie 18:00 zaprasza na spektakl teatralny „Humor w Poezji”. Bilety są dostępne w cenie 40 zł, a dla mieszkańców – bezpłatnie. Organizatorzy wydarzenia, w tym Międzyzdrojski Ośrodek Kultury i Międzyzdrojska Karta Mieszkańca, wraz z partnerami i sponsorami, w tym Golden Tulip Międzyzdroje i WSEBEA, zapewniają, że Majówka 2024 będzie pełna wrażeń i pozostawi niezapomniane wspomnienia.