25 września 2019 r. na godz. 16.00 zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Pisarka jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych i obyczajowo-historycznych, w których porusza bardzo ważne problemy społeczne. W swoich książkach nie omija trudnych tematów z naszej historii.

Zaczęła pisać na urlopie macierzyńskim, kiedy doszła do wniosku, że praca na etacie nie jest dla niej i zamierza poświęcić się zajęciu, które umożliwi jej jednoczesne wychowywanie dzieci oraz pracę zawodową. Urodziła się i wychowała w Czeladzi, obecnie żyje i tworzy w Katowicach. Dotychczas wydała kilkanaście książek m.in. „Jeszcze jeden uśmiech”, „W cieniu tamtych dni”, „Matka mojej córki”, „Jeden wieczór w Paradise”.

Na spotkaniu przedstawi nam „Sagę nadmorską” , której akcja toczy się od czasów wojennych do współczesnych. Saga opowiada historię rodziny przesiedleńców, którzy osiedlili się na Pomorzu. Wstęp wolny. Zapraszamy!