Policjanci z Archiwum X wciąż pracują nad głośną sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek. Na stronie policji pojawiła się kompilacja nagrań, na których widać mężczyznę, mogącego mieć związek ze sprawą. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, mężczyzna był stałym bywalcem międzyzdrojskiej promenady i grywał w trzy kubki. Rozpoznajecie go?

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. 19-letnia młoda kobieta bawiła się ze znajomymi w sopockim klubie. Po wyjściu z imprezy miała się z nimi pokłócić i odłączyć od towarzystwa. Przed godziną 4 dzwoniła do jednej z koleżanek, później rozładowała się jej komórka. Kobiety szukają policjanci z Archiwum X.

W piątek policja opublikowała kompilację nagrań związanych ze sprawą Iwony Wieczorek. Część z nich była już wcześniej publikowana – uwieczniony przez kamery monitoringu mężczyzna z białym ręcznikiem był poszukiwany jako świadek. Teraz pojawiło się kolejne nagranie, na którym widać tego samego mężczyznę, tym razem z niebieskim ręcznikiem, który gra na pieniądze w „trzy kubki”.

„W sprawie dotyczącej zaginięcia Iwony Wieczorek, pojawiły się nowe ustalenia. Osoby posiadające wiedzę na temat mężczyzny z załączonego nagrania proszone są o kontakt pod nr tel. 600 997 213 lub adresem e-mail wieczorek@policja.gov.pl Gwarantujemy anonimowość!” – czytamy w komunikacie Policji.