Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? W przyszły weekend 30 lipca – 1 sierpnia w Międzyzdrojach pojawi się coś, na co z pewnością czeka każdy fan tego typu kulinariów! Przez trzy dni przy ulicy Nowomyśliwskiej będzie można zjeść przepyszne danie z FoodTruck’a. Specjalnie na tą okoliczność mamy dla Was pięć podwójnych voucherów, które już w niedzielę wieczorem (25.07) rozlosujemy wśród naszych Czytelników!

W długi weekend od 30 lipca – 1 sierpnia do Międzyzdrojów zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. Zlot odbędzie się przy ul. Nowomyśliwskiej 3 w Międzyzdrojach. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Specjalnie dla naszych Czytelników mamy do rozdania pięć podwójnych voucherów. Pozwalają one na skosztowanie dowolnych dań w food trucku, który jest nim oznaczony. Poniżej lista zwycięzców, którzy otrzymują podwójne voucherzy. Gratulujemy 👏
Agata Zaborowska
Agnieszka Piotrowska
Łukasz Kaczyński
Estera Kaźmierczak
Patrycja Cieślik