Ciepłe rogaliki, przepyszna kawa, a przede wszystkich 30% promocje na wybrany asortyment sprawiły, że już pół godziny przed oficjalnym otwarciem wyremontowanego Lidla w Kamieniu Pomorskim, pod drzwiami ustawiały się tłumy.

W sklepie Lidl w Kamieniu Pomorskim można znaleźć ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio trzy razy w  tygodniu. W  nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach! Rabaty utrzymają się do niedzieli 1 lipca.

Nowy sklep sieci Lidl w Kamieniu Pomorskim ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało ok. 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 100 miejsc parkingowych.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl wykorzystano ekologiczne rozwiązania, w tym m.in. instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o odzysk ciepła z mebli chłodniczych czy energooszczędne oświetlenie LED. Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.  

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30 XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70 XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 630.