Pies to nie zabawka, którą można wyrzucić. Choć telewizja czy internet przelewa się od tego typu komunikatów to w dalszym ciągu nie brakuje ludzi, pozbawionych empatii i odpowiedzialności. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby zostawić porzuconego w lesie psa, przywiązanego do płotu?

Psiak został odnaleziony przy szkółce leśnej, ulokowanej za Aquamariną w Międzyzdrojach. Nie wiadomo jak długo przebywał w lesie. Znalazł go mieszkaniec akurat spacerujący tamtą okolicą. Strażnicy Miejscy proszą o pomoc w znalezieniu osoby, która postanowiła pozbawić szansy na życie radosnego czworonoga.

Wiecie do kogo należał zwierzak? Informacje na temat właściciela możecie przesłać w prywatnej wiadomości na naszą redakcyjną skrzynkę – kontakt@kamienskie.info, poprzez Facebooka lub kontaktując się ze Strażą Miejską w Międzyzdrojach lub Policją. Pies znajduje się obecnie w tymczasowym pomieszczeniu Zakładu Ochrony Środowiska. Jutro trafi do Schroniska w Sosnowicach.

——————————————————————-

Szukamy także nowego domu dla psiaka. Jeżeli jesteście zainteresowani adopcją, możecie kontaktować się z międzyzdrojską Strażą Miejską