W pasjonującym turnieju Otwartych Mistrzostw Polski Oriental PZKB i WBC Muaythai, który odbył się w Bieruniu, młodzi zawodnicy z klubu Sawer Thai Boxing Świnoujście zademonstrowali wyjątkowy talent i determinację, zdobywając czołowe miejsca i tytuły.

W kategorii kadetów do 60 kg, Vladyslav Saienko, wykazując się wyjątkową techniką i siłą, zdominował swoją kategorię wagową, zdobywając złoto w efektownym stylu. Jego walka finałowa była prawdziwym pokazem umiejętności muay thai, przynosząc klubowi Sawer pierwszy tytuł mistrzowski tego dnia.

Kolejny zawodnik z klubu, Nattawat Kromrarouy, zadebiutował w kategorii junior -71 kg. Pomimo przegranej w walce o złoto, jego występ był pełen pasji i determinacji, pokazując obiecujący potencjał na przyszłe zawody.

Ksawery Klawa z Wapnicy, reprezentując kategorię kadet -67 kg, okazał się być gwiazdą turnieju. Jego droga do mistrzostwa była imponująca – wygrał dwa pojedynki, demonstrując niesamowitą siłę i technikę, które pozwoliły mu zdobyć tytuł Mistrza Polski.

Ten wyjątkowy dzień dla klubu Sawer Thai Boxing Świnoujście został zaznaczony triumfami młodych talentów, którzy nie tylko pokazali swoje umiejętności, ale również determinację i ducha walki, będących esencją muay thai. Trenerzy i koledzy z klubu są z nich niezmiernie dumni, a ich osiągnięcia stanowią inspirację dla przyszłych pokoleń zawodników.