Na prośbę naszej redakcji, koszulka drużynowego wicemistrza Polski oraz indywidualnego żużlowego wicemistrza świata będzie jednym z przedmiotów, który będziecie mogli wylicytować w trakcie tegorocznego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Finał odbędzie się w niedzielę 13 stycznia 2019 roku, a zebrane podczas niego środki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Miniony sezon nie pozostawia wątpliwości, że Bartosz Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec. Do tej pory udało mu się sięgnąć po tytuł indywidualnego wicemistrza świata, jednak jest tylko kwestią czasu kiedy 23 – latek sięgnie po najważniejsze żużlowe trofeum. Ubiegły sezon to także srebrny medal zdobyty przez Zmarzlika wraz z drużyną Stali Gorzów w PGE Ekstralidze.

Wicemistrz świata kończąc sezon po raz trzeci był niedościgniony i mógł się poszczycić najwyższą średnią biegową w lidze (2,575). W ostatnich latach taki wyczyn nie udał się nikomu. W trakcie ośmiu lat kariery, Zmarzlik zdobył ze Stalą Gorzów aż sześć medali. Na prośbę naszej redakcji, koszulka podpisana przez utytułowanego żużlowca, zostanie zlicytowana podczas tegorocznego 27. Finału WOŚP w Kamieniu Pomorskim. 

Bartosz Zmarzlik jest jednym ze sportowców nominowanych w 84. Plebiscycie na najlepszego sportowca Polski. Wciąż możecie na niego zagłosować! Głosowanie potrwa do 5 stycznia 2019 roku.