Smutek, przemieszany z radością w kamieńskim Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego. Dziś (21.06) w tamtejszej placówce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Także dziś, z uczniami po 16 lata pracy pożegnała się dyrektor Teresa Malec. W trakcie uroczystości młodzieży zaprezentował się nowy szef placówki – Jacek Kosiba.

W trakcie uroczystości nagrodami Starosty Kamieńskiego wyróżniono najzdolniejszych uczniów, którzy swoim zachowaniem oraz średnią ocen wyróżnili się na tle społeczności szkolnej. Nagrody trafiły do Zuzanny Ryfa, Szymona Idzika oraz Henryka Ściubisza.

« z 38 »

Kończę swoją służbę. Wypełnianie obowiązków dyrektora szkoły było dla mnie wielkim wyzwaniem ale i źródłem satysfakcji. W swoich działaniach zawsze szukałam konstruktywnych rozwiązań mających na celu podniesienie jakości edukacji w naszej szkole. Swoje decyzje opierałam na prawie oraz doświadczeniu kompetentnych ludzipowiedziała ustępująca dyrektor Teresa Malec dziękując swoim współpracownikom.

Dyrektor Teresa Malec w trakcie swojej pracy otrzymała brązowy oraz srebrny krzyż zasługi. Była wyróżniana przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty czy Ministra Edukacji Narodowej. W ciągu jej 16 lat pracy szkołę skończyło 3324 uczniów.

Jacek Kosiba o swojej misji: „Sprawiedliwość, uczciwość, wymaganie i tolerancja”

– Witam Was życząc Wam udanych, bezpiecznych i spokojnych wakacji. Chciałbym podziękować organowi prowadzącemu, Pani Dyrektor za miłą atmosferę i przyjęcie mnie, przedstawicielom Rady Rodziców, gronu pedagogicznemu za powierzenie mi tego stanowiska. Będę się starał je godnie wypełnić będąc dyrektorem sprawiedliwym, uczciwym, wymagającym, tolerancyjnym i przede wszystkim starającym się aby ta szkoła osiągnęła wysoki poziom – powiedział w swojej mowie nowy dyrektor.