Burmistrz Dziwnowa nie zwalnia tempa. 11 lat rządów z jego udziałem zmieniło nadmorski samorząd nie do poznania. Szereg inwestycji sprawił, że Gmina nie jest już postrzegana jako uboższy brat Rewala i Międzyzdrojów, a co za tym idzie chętnie wybieranym miejscem do spędzania urlopu. W trakcie ostatniego wielkiego wydarzenia, jakim było otwarcie Domu Kultury, Grzegorz Jóźwiak zapowiedział swój kolejny cel – budowę nowej siedziby Urzędu Miejskiego. 

– Gdy w 2010 roku obejmowałem urząd Burmistrz nasza Gmina była postrzegana jako uboższy brat Rewala i Międzyzdrojów. Wiedziałem, że coś należy z tym zrobić, że tak nie może być. Trzeba było zebrać zespół ludzi, opracować plan działania i konsekwentnie go realizować. Wiele rzeczy udało nam się zrealizować, nie wszystko co w tym planie się przewijało. Dzięki temu wybudowaliśmy nowe mariny, przebudowaliśmy port rybacki z drogą która nam dokuczała, wybudowaliśmy nowe mieszkania socjalne i komunalne, wybudowaliśmy kilometry nowych dróg, chodników, udało nam się zrewitalizować nasze parki, powstały nowe place zabaw i siłownie zewnętrzne, przebudowaliśmy nasze promenady dobudowując nowe – wyliczał Grzegorz Jóźwiak wskazując na ogromny udział i pomoc chociażby Urzędu Marszałkowskiego.

Kolejnym wielkim celem Burmistrza Dziwnowa jest budowa nowego Urzędu Miejskiego. Obiekt miałby pomieścić wszystkie służby i instytucje, tak aby mieszkaniec czy turysta mógł załatwić wszystko w jednym miejscu. Jednym z analizowanych miejsc powstania nowego urzędu są tereny położone nieopodal nowego domu kultury.