To będzie kolejny tydzień pełen atrakcji w Międzyzdrojach. Nie zabraknie koncertów, wyjątkowych atrakcji sportowych oraz różnego rodzaju innych wydarzeń, które swoich charakterem przyciągną publiczność.

Wystawy, kiermasze i kultura

Przez cały tydzień w Międzynarodowym Domu Kultury można podziwiać prace rzeźbiarza Kazimierza Gąsiora. Dla miłośników literatury, Miejska Biblioteka Publiczna organizuje letni kiermasz, na którym każda książka kosztuje tylko 1 zł. Muzykofani natomiast będą mogli uczestniczyć w koncertach – od hołdu dla legendarnej grupy ABBA po niezwykłe Czwartki Organowe w kościele parafialnym św. Piotra.

Sport i relaks

Miejska Strefa Aktywności Sportowej przy plaży stała się centrum aktywności. Codziennie odbywają się tam różnego rodzaju zajęcia – od relaksacyjnych technik oddechowych, przez jogę Kundalini, po tradycyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne. Dodatkowo plaża pomiędzy zejściem F i G stała się areną Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Ratownictwie, przyciągając zawodników z całej Europy.

Festiwale i święta

Jednym z najbardziej kolorowych punktów programu jest Splash of Colors – Święto Kolorów Holi na Alei Gwiazd. Miłośnicy kitesurfingu mogą śledzić Summer Kite Festival, a fani muzyki uczestniczyć w Audiomat Festiwal w Międzynarodowym Dom Kultury.

Dla najmłodszych

Dzieci nie zostaną pozostawione bez atrakcji. Organizowane są specjalne animacje dla najmłodszych, a historyczne grodzisko w Lubinie staje się miejscem Po-Morskich Opowieści – magicznych chwil spędzonych na słuchaniu baśni i legend regionu.