Kolejny tydzień z mnóstwem atrakcji w Międzyzdrojach, które urozmaicą każdy pobyt. W dniach od 24 do 30 lipca 2023 roku, kalendarz wydarzeń jest szczególnie nasycony, oferując bogaty wybór dla osób o różnych zainteresowaniach.

W ciągu całego tygodnia, od poniedziałku do piątku, zwiedzający mogą podziwiać wystawę rzeźb Kazimierza Gąsiora w Międzynarodowym Domu Kultury oraz skorzystać z letniego kiermaszu „Książka za 1 zł” w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Program sportowo-rekreacyjny obejmuje codzienne zajęcia w Miejskiej Strefie Aktywności Sportowej na plaży od zejścia B, jak również turnieje piłkarskie i siatkówki plażowej. Dodatkowo, w ofercie są relaksujące techniki oddechowe z Filarami Zdrowia oraz joga Kundalini.

Jednak to nie tylko sport stanowi o atrakcyjności międzyzdrojskiego lata. Zaplanowano spotkanie autorskie z popularną autorką Ewą Bauer oraz kabarety z udziałem Kabaretu K2 i Kabaretu „Nowaki”.

Miłośnicy muzyki będą mogli posłuchać koncertu Zenka Martyniuka, który odbędzie się w amfiteatrze 26 lipca o godzinie 20:00, a bilety są dostępne w cenie 90 zł i 60 zł. Natomiast 30 lipca na tę samą godzinę zaplanowano występ Ralpha Kamińskiego.

Dla tych, którzy cenią naukę nawet podczas wakacji, w programie znalazła się prelekcja dr. Kamila Mianowicza na temat podmorskiej eksploracji, a dla miłośników tańca – wakacyjna zumba z Alifitness.

Najmłodsi goście Międzyzdrojów również nie będą się nudzić – zaplanowano dla nich specjalne animacje, które odbędą się 29 i 30 lipca.