23 sierpnia odbył się kolejny Piknik Rodzinny na Kamieńskiej Marinie. W ten czwartek tematem łączycym uczestników była kreatywność. Nie zabrakło gości, którzy tę ideę przybliżali. Był zatem z nami Tomasz Ostach, któremu dziękujemy za zabawy aktorskie. Były panie z Klubu Jane Austin, które opowiedziały o życiu, obyczajach sprzed dwustu lat. Dziękujemy za przybliżenie twórczości pisarki, ale też za naukę kaligrafii w prawdziwie angielskim stylu.
Dziękujemy za innowacyjne podejście do przepisu na placki ziemniaczane Polskiemu Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów. To bowiem na ostatnim pikniku zostały podane placki z płatkami owsianymi, z mozarellą, z cukinią i z białym serem. Podziękowania płyną także w kierunku MKŻ Opti, które co tydzień pozwala naszym gościom korzystać nieodpłatnie z kajaków.
« z 3 »
I wreszcie podziękowania dla OSP Jarszewo za niezawodną ochłodę w ostatnie wakacyjne dni, czyli za kurtynę wodną. Za tydzień, o ile pogoda dopisze, odbędzie Finał Pikników Rodzinnych na Kamieńskiej Marinie. A na nim: trampoliny z Renatą Maruszewską, atrakcje muzyczne, czyli zespół Rebels jako support i  Centrala 57 jako gwiazda wieczoru. Wiesienką na tym piknikowym torcie będzie jednak pokaz fajerwerków. Jednak więcej szczegółów przekażemy bliżej dnia odbycia się tego wydarzenia.
W związku z tym zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/piknikirodzinnenakamienskiejmarinie/
źródło:
Dominika Stefańska