Koalicja Obywatelska zainaugurowała kampanię wyborczą w Kamieniu Pomorskim. – Stało się już tradycją, że każde wybory zaczynam własnie na rynku w Kamieniu Pomorskim. Od 12 lat proszę o Państwa głosy na moją osobę. W każdych wyborach, w których brałem udział dzięki Waszym głosom wygrywałem – przekonywał radny Sejmiku Województwa Artur Łącki.

Punktualnie o godzinie 18 samorządowcy, osoby pełniące funkcje w życiu publicznym oraz członkowie Platformy Obywatelskiej spacerowali w centrum Kamienia Pomorskiego. Przekonywali do oddania głosu na Koalicję Obywatelską i podpisania listy poparcia Komitetu Wyborczego.

– Mam nadzieję, że spełniłem Państwa oczekiwania będąc samorządowcem powiatowym czy wojewódzkim. Teraz również, w najważniejszych wyborach dla nas i dla całej Polski proszę o to, żebyście zagłosowali na naszą drużynępodkreślał radny sejmiku Artur Łacki, gwarantując, że Koalicja Obywatelska jest bezpieczną, spokojną i przestrzegającą prawo formacją polityczną.

Artur Łącki to radny Sejmiku Województwa, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą m.in. w Międzywodziu i znany społecznik. Dzięki jego zaangażowaniu i wsparciu okoliczne samorządy jak chociażby Gmina Dziwnów czy Kamień Pomorski były w ostatnich latach beneficjentami środków pochodzących z Unii Europejskiej.

Chciałam zaprosić wszystkich Państwa do udziału w wyborach i zastanowienia się w jakiej Polsce chcemy żyć. Wtedy być może dokonamy właściwego wyboru. Ja stawiam na ludzi mądrych, kompetentnych, sprawdzonych a przede wszystkim skutecznychprzekonywała wicestarosta Joanna Piwińska.