W niedzielę, zawodnicy kamieńskiego Gryfa udadzą się do Trzebiatowa, gdzie rozegrają mecz drugiej kolejki Klasy Okręgowej ZZPN. Ich rywalem będzie miejscowa Rega. Emocji z pewnością nie zabraknie.

W poprzednim sezonie oba zespoły długo liczyły się w walce o pierwsze dwie lokaty. Ostatecznie trzebiatowianie zaliczyli kilka potknięć, co pozwoliło Gryfowi umocnić się na drugiej pozycji i nie oddać jej już do końca sezonu.

Aktualne rozgrywki, dla obu zespołów, również stoją pod znakiem walki o awans. Jednak lepiej w sezon weszli niebiesko-biało-czerwoni, którzy w delegacji wysoko pokonali doberskiego Sarmatę (wynik meczu 1:9). Gospodarze niedzielnego spotkania, w I kolejce udali się do Świnoujścia, gdzie niespodziewanie zremisowali z Prawobrzeżem 3:3. Podopieczni Macieja Kiszkiela trzykrotnie wychodzili na prowadzenie, a dodatkowo gospodarze od 8 minuty grali w „10”.

Potknięcie Regi nie może uśpić czujności zawodników trenera Karola Purczyńskiego. W niedzielę trzeba pamiętać, że klub z Trzebiatowa jest jednym z kandydatów do awansu i na pewno nie będzie łatwym rywalem. Mimo to, należy zrobić wszystko aby przywieźć do Kamienia komplet punktów.

II Kolejka OZZPN:
Rega Trzebiatów vs. Gryf Kamień Pomorski
20.08.2023, godzina 12:00
Stadion w Trzebiatowie