Klapki to część garderoby, która może decydować o tym, jak prezentuje się cały outfit. Z tego też powodu, warto, jest zadbać o to, by mieć w swojej szafie klapki, które bardzo dobrze wpasowują się w panujące trendy. W przypadku klapek moda zmienia się dość dynamiczne, a w każdym roku na topie są inne modele. Z tego artykułu dowiesz się, jakie klapki będą w modzie w roku 2023. 

Uniwersalne klapki, czyli jakie?

Nadchodzący sezon tak samo, jak ten będzie mocno zdominowany przez Japonki na platformie oraz chodaki. Ten rodzaj obuwia nadaje się bardzo dobrze do poruszania się na co dzień, a nie tylko na plażę. Nadal bardzo popularne również będą uniwersalne klapki, które co roku są dla wielu osób najlepszym wyborem. Zapewniają odpowiednią wygodę, a projektanci starają się je tworzyć tak, aby nie były nudne, dlatego zawsze dobrze wpasowują się w panujące trendy. Klasyczne klapki w roku 2023 mogą jednak przejść bardzo dużą przemianę, ponieważ coraz chętniej przez klientów są wybierane klasyczne modele, które posiadają jednak stylowy obcas. Osoby ceniące sobie elegancje powinny natomiast zainteresować się eleganckimi mulami lub stylowymi klapkami w stylu Yeezy. 

Markowe kapcie na Answear.com

Obuwie domowe, jakim są kapcie, nosimy zazwyczaj w swoich domach, jednak nie znaczy to, że nie mogą one być również stylowe. Producenci kapci cały czas wymyślają nowe modele, które zaskakują i sprawiają, że klienci czują się w nich naprawdę komfortowo i stylowo. Cały czas to kapcie wsuwane są najbardziej popularne i trend ten najprawdopodobniej będzie się utrzymywał przez cały sezon 2023. Takie modele przypominają swoją budową w pewnym stopniu, klapki jednak są bardzo wygodne i dostępne są w wielu wariantach. 

Klapki stworzone z myślą o chłodnych wieczorach w tym sezonie zazwyczaj posiadają futrzane obszycia, a ich wnętrza są wypełniane białym materiałem imitującym owcą wełnę. Takie kapcie są dostępne w wielu fasonach i bardzo dobrze wpasowują się w obecne trendy. Jeżeli chodzi natomiast o klasyczne kapcie domowe, to w tej kwestii królują modele o kontrastowych kolorach, bogatych zdobieniach i mocno rozbudowanym kształtem. Tak zwane ciapy domowe to coraz bardziej popularne kapcie, które mocno odbiegają wyglądem od klasycznych modeli. Jeżeli szukasz dobrej jakości kapci to polecamy serdecznie markowe kapcie na Answear.com.

Na co patrzeć kupując modne klapki i kapcie w 2023 roku?

Przy wyborze klapek lub kapci należy zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania. Dobrze wykonane produkty z pewnością przetrwają nie jeden sezon, a do tego będą bardzo wygodne. Oczywiście wazy jest bardzo również rozmiar samego obuwia, który musi być dopasowany do wielkości stopy. Podążając za modą, jaka panuje, nie można zapomnieć o własnych gustach, dlatego należy wybierać wyłącznie takie produkty, które posiadają podobające się nam kolory oraz wzory. Również warto wziąć pod uwagę cel, w jakim kupowane jest obuwie, ponieważ inne klapki lepiej jest wybrać na plaże, a inne do chodzenia na co dzień w cieplejsze dni.