Hotel HoSeGa GmbH poszukuje pracownika do restauracji hotelowej na stanowisko Kelner/ Kelnerka

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 0106

Miejsce pracy: Seestraße 50, 74374 Zaberfeld
Data rozpoczęcia pracy: kwiecień

Obowiązki: bieżąca obsługa gości, zbieranie zamówień, podawanie posiłków, dbanie o czystość stołów

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– mile widziane doświadczenie w zawodzie
– samodzielność, dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków
– umiejętność pracy w zespole
– wysoka kultura osobista

Oferujemy:
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
– WYNAGRODZENIE: początkowo 1100 euro netto
– zapewnione darmowe zakwaterowanie
– zapewnione wyżywienie (1 ciepły posiłek i śniadanie)
– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 12 379 44 44