Chociaż ma cztery latka i prawie nieschodzący uśmiech z twarzy to doświadczył już wiele. Hospitalizacje, wizyty w najróżniejszych typach poradniach aby dowiedzieć się z czym Franciszek Gulczyński walczy i co powoduje Jego Niepełnosprawność. Pomóżmy małemu Mieszkańcowi Kamienia Pomorskiego w jego walce, o lepsze jutro.

Do kwietnia bieżącego roku jego chorobę określali lekarze jak spektrum zespołu Dandy-Walker oraz zespołem wad wrodzonych. Jednak diagnoza po kolejnych badaniach genetycznych jest okrutna to bardzo rzadka choroba genetyczna Zespół JOUBERTa. Joubert Syndrome tłumaczy wiele wad z jakimi urodził się Franciszek ale pozostałe nie są przypisanego do tego syndromu.

Najtrudniejsza dla Niego i Najbliższych jest przyszłość bo rokowania nie powodują uśmiechu na twarzy: niewydolność wielonarządowa głównie wątroby i nerek. To jest przyszłość ale mamy teraźniejszość. Teraz Franciszek walczy o samodzielność by móc zacząć samodzielnie chodzić czy siedzieć ale pomiędzy tymi chwilami korzysta z dzieciństwa.

Aby móc podnosić swoją sprawność, samodzielność i przygotować się na przyszłość bliscy oraz znajomi Franka utworzyli grupę licytacyjną na portalu społecznościowym Facebook : Drużyna FRANKA kontra PAN JOUBERT, która rusza powoli z działalnością. Serdecznie zapraszamy do dołączenia! (KLIKNIJ)

Franciszek od niedawna jest również Podopiecznym Fundacji ,,Serca dla Maluszka ” —-> KLIKNIJ TUTAJ, ABY POMÓC

Poznaj Franka i pomóż mu w walce o #lepszejutro
Mama Franciszka