Po kilkudziesięciu latach działalności, kamieńska Spółka PGK opuszcza biura przy ul. Szczecińskiej 2 w Kamieniu Pomorskim. Już od przyszłego tygodnia PGK przeniesie działalność do nowo wybudowanych przez spółkę budynków.

BOI przy ulicy Konopnickiej 42

W nowym budynku położonym u zbiegu ulic Szczecińskiej i Konopnickiej, przy kamieńskim cmentarzu komunalnym (pod adresem: ul. Szczecińska 42A)  zostało zorganizowane Biuro Obsługi Interesanta oraz Zarządca Cmentarza. BOI będzie dostępne dla interesantów po zakończeniu przeprowadzki od najbliższej środy czyli od 1 marca.

W biurze obsługi będzie można załatwić wszystkie sprawy indywidualne np. uzyskać warunki przyłączenia do sieci, podpisać umowę, wynająć pojemnik na odpady itp. Budynek jest wyposażony w pomieszczenie kasowe, będzie więc możliwe opłacenie rachunków bez dodatkowych prowizji. W jednym z pomieszczeń urzęduje już od tygodnia Zarządca Cmentarzy w Kamieniu Pomorskim i Jarszewie.

Siedziba PGK w Mokrawicy

Większość ekip technicznych, zarząd spółki oraz sprzęt zostaną przeniesione do Budynku w Mokrawicy wybudowanego przy oczyszczalni ścieków. Tam też formalnie zostanie ustalona główna siedziba spółki.

Spółka PGK udostępni do kontaktu dotychczasowy nr telefonu tj. (91) 38 20 888, Zarządca Cmentarza urzęduje pod numerem (91) 444 06 74

Prowadzony przez PGK Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, do odwołania, będzie funkcjonował pod dotychczasowym adresem tj. przy ul. Szczecińskiej 2 w Kamieniu Pomorskim, w tych samych dniach i godzinach. Zarząd PGK przeprasza za przejściowe utrudnienia organizacyjne w okresie przeprowadzki Spółki do nowych obiektów.

Jak informuje prezes Adrian Guranowski przeprowadzka jest konieczna, gdyż dotychczas zajmowany budynek był w bardzo złym stanie technicznym i miał warunkowe dopuszczenie do użytkowania do czasu wybudowania nowych obiektów.