Kamieński Dom Kultury zaprasza na przedświąteczne „wietrzenie strychów i piwnic” czyli na tak zwany pchli targ. Wystawcą, sprzedawcą, negocjatorem jesteś Ty! Przynieś ze sobą zalegające u siebie rzeczy! Wymień się, sprzedaj, wróć do domu z czymś zupełnie wyjątkowym.

Wśród wystawców wyróżniamy następujące kategorie:

? WYMIANKI UBRANIOWE – zabierzcie zbędne ubrania z szafy – przewidziany jest wieszak ale nie wieszaki 
– na Salce Kadeku

? HAND MADE – Rysujesz? Robisz kolczyki? Wyszywasz? Dłubiesz w drewnie? Produkujesz własne kosmetyki? …a może masz własnoręczne dekoracje świąteczne na sprzedaż? To kategoria dla Ciebie! (Polecamy zadbać o sposób wystawiania się we własnym zakresie – na miejscu dostępne są ławki szkolne).
– w holu głównym Hali Widowiskowo-Sportowej

? STREFA DZIECIĘCA – Jest to kategoria dla dzieci i z przedmiotami dla dzieci. Jeśli znudziły Ci się Twoje zabawki i zechcesz wymienić się z kolegą czy koleżanką na resoraka lub gierkę planszową – przyjdź, weź ze sobą dobry humor, stare zabawki i kieszonkowe! Przewidziane jest miejsce do zabawy, w którym będzie można wypróbować swoje nowe zdobycze!
– w holu głównym Hali Widowiskowo Sportowej

? STREFA BUBLA – limitem jest wielkość – przedmioty i meble max w rozmiarze komódki  – nie przynosimy szaf i łóżek!!! Natomiast rower, fotel czy lampa są mile widziane! Na miejscu przewidziane są palety drewniane do zagospodarowania stanowiska oraz ławki szkolne.
– przed wejściem do budynku (w razie niesprzyjającej pogody – w środku)

? STREFA KWIATOWA – nie wystawiaj kwiatka pod śmietnik – przywieź go i wymień się na coś innego!
– przed wejściem do budynku (w razie niesprzyjającej pogody – w środku)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Podział na grupy służy ułatwieniu organizacji i sugestii asortymentu ale stanowiska można łączyć i zagospodarować wedle uznania ?

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu z Kamieńskim Domem Kultury! ☎️