Kamieński Dom Kultury tworzy ekipa do zadań specjalnych Sobotnia pogoda nie była nam straszna! Tworzyliśmy stanowisko pt. „Morskie Inspiracje” na Światowym Dniu Mórz w Międzyzdrojach, którego organizatorem było Stowarzyszenie Na Rzecz Wybrzeża – Society for The Coast . Projekt powstał w ramach programu Społecznik i dzięki głosom mieszkańców Powiatu Kamieńskiego.

Wydarzenie miało charakter edukacyjny i rekreacyjny, można było dowiedzieć się o procesach formowania się wybrzeży, o fajnie i florze terenów nadmorskich, o bezpieczeństwie na plaży… do tego świetnie się bawić! Na najbardziej oddalonym od startu punkcie – „Morskich Inspiracjach”, uczestnicy mogli odpocząć przed powrotem, tworząc latające na wietrze rybki, maski, lub aktywnie współtworząc mandalę z materiałów znalezionych na plaży.

Prezentujemy Państwu nasze stanowisko, czekając na relację organizatora z pozostałych stanowisk. Jeśli tym razem nie udało się Wam wziąć udziału, szykujemy dla Was Piknik Rodzinny – Ekologiczny w Kamieniu Pomorskim, na którym pojawia się niektórzy partnerzy wydarzenia. Śledźcie nasze działania!

źródło:
KADEK