Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim prowadzi poszukiwania za zaginionymi. Patryk Mirgos zaginął w sierpniu 2018 roku, z kolei Jacek Opowicz 2 czerwca 2016 roku. 

Patryk Mirgos na początku sierpnia 2018r. w godzinach popołudniowych wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rysopis: wzrost-175 cm, waga- 60 kg, budowa ciała szczupła, włosy koloru blond, krótkie, kolor oczu- niebieskie, twarz owalna, uszy lekko odstające, nos duży, lekko okrągły, uzębienie pełne.W chwili zaginięcia ubrany był w spodenki długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego.

Jacek Opowicz zaginął 2 czerwca 2016 roku ok. godz. 18.00 wyjechał rowerem typu górskiego koloru fioletowego w kierunku miejscowości Wysoka Kamieńska. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rysopis: wzrost- 171 cm, waga- 65 kg, budowa ciała szczupła, włosy krótkie, szatyn wpadające w siwe, kolor oczu- piwne, twarz podłużna, uszy przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru ciemnego, spodnie materiałowe koloru ciemnego ( prawdopodobnie brązowe), obuwie sportowe z tworzywa skóropodobnego koloru szarego.

Osoby, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę związaną z ustaleniem miejsca pobytu zaginionego, bądź znane są im okoliczności jego zaginięcia proszone, są o kontakt z Dyżurnym KPP w Kamieniu Pomorskim pod nr 477834511 lub Zespołem Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP w Kamieniu Pomorskim pod nr telefonu 477834530.