Burmistrz Golczewa zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na „Kabaretowe Powitanie Lata”, które odbędzie się w sobotę, 24 czerwca br. na stadionie miejskim im. Stanisława Kowalskiego w Golczewie.

Wszystko rozpocznie się o godzinie 11 turniejem piłkarskim dla dzieci im. Stanisława Kowalskiego. O godzinie 16:00 wystąpi ze swoimi utworami Zespół Śpiewaczy „Maliny” działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Golczewie. Najmłodszych zapraszamy do zabawy w specjalnie przygotowanym dla nich kąciku animacyjnym oraz na inne atrakcje przygotowane specjalne dla nich.

O 17:30 na scenie z nowym programem i aranżacją wystąpi ” HeartBeat Dance Studio”. O 18:00 startuje z Kabaretowym Super Show, a wystąpią w nim

„Kabaret Super Show”, w jego składzie występują: Bartosz Gajda Publiczny – komik i standuper, były członek kabaretu 'Łowcy B.”, Jarosław Sobański oraz Karolina Kuras- „Kabaret Zachodni”, Andrzej Kozłowski – kabaret ” Kabaret pod Wyrwigroszem , finalista programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Damian Lebieda – Kabaret ” Kabaret Czwarta Fala ”

Kabaret ” Kabaret Czwarta Fala” – jeden z najpopularniejszych kabaretów na polskim YouTube, ponad 500 000 aktywnych subskrybentów i przeszło 150 000 000 wyświetleń ich filmów sprawiają, że nie trzeba ich nikomu przedstawiać.Twórcy parodii Wieśka Tico, która osiągnęła rekordową liczbę ponad 50 000 000 odsłon, stając się najpopularniejszą parodią w historii!

Jerzy Kryszak – Polski aktor teatralny, filmowy, dubbingowy, satyryk oraz artysta kabaretowy. Pierwszy duży rozgłos przyniosła mu rola doktora Zdzisława Kołka w serialu komediowym Stanisława Barei „Alternatywy 4”. W latach 90. zakończył karierę teatralną, żeby poświęcić się działalności kabaretowej. Swojego głosu użyczał bohaterom wielu filmów animowanych, takich jak „Stuart Malutki 2”, „Iniemamocni” czy „Auta”. Wiecie o nim wszystko?

O 21:00 Thomas Grotto w koncercie zaśpiewa największe włoskie przeboje. Następnie od 22:15 będzie można zobaczyć multimedialny pokaz laserowy. O 23:00 na scenie wystąpi golczewski raper Chomik Official wraz z Bladim i Brunem w koncercie hip-hopowym. A od 23:15 zapraszamy do zabawy pod „golczewską chmurką” którą poprowadzą El Wariaci.