Aż stu pięćdziesięciu wolontariuszy będzie kwestowało na ulicach Kamienia Pomorskiego, Golczewa, Dziwnowa ale również w Stuchowie i Świerznie. Na Hali Widowiskowo – Sportowej rozpoczniemy Finał Balem Kostiumowym dla dzieci o godzinie 14:30. Bal poprowadzą animatorki z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W czasie balu najmłodszych spotka wiele niespodzianek i atrakcji.

Jak co roku będą z nami Fotobudka i Fontanna Czekoladowa, lody, wata cukrowa, plac zabaw oraz miniatura kolejki parowej. Atrakcyjnie zapowiada się również strefa gastronomiczna. Uczestnicy Finału będą mogli spróbować przygotowanych dla nich smakołyków. Po raz pierwszy na kamieńskim Finale będziemy gościli Marenę SPA z Międzywodzia.

W czasie licytacji będzie można wylicytować atrakcyjne fanty, których z każdym dniem przybywa. Niewątpliwą atrakcją będą również występy artystyczne podopiecznych Kamieńskiego Domu Kultury, Państwowej Szkoły Muzycznej w Kamieniu Pomorskim oraz zaproszonych gości.
Szczegółowy program podamy niebawem.

Organizator