Już w najbliższą sobotę na wolińskiej Marinie odbędzie się całodniowa i obfitujące w różne atrakcje impreza Wolin na Fali, którą organizujemy wspólnie z Gmina Wolin.

Od godzin porannych na cieśninie Dziwna rozgrywać się będzie cykl zawodów, w tym Zawody Spławikowe o Puchar Ministra Infrastruktury 🎣, Zawody Żeglarskie o Puchar Ministra Infrastruktury ⛵ oraz Zawody Kajakarskie o Puchar Ministra Infrastruktury 🛶.

🎉 O godz.15:00 odbędzie się zakończenie roku artystycznego uczestników naszych zajęć programowych. Na początek uczestnicy zajęć plastycznych otworzą wernisaż swoich prac 🎨, a o godz.15 40 rozpocznie się koncert dzieci i młodzieży biorących udział w zajęciach muzycznych

🎤 Dzień zakończymy 3 koncertami. Zagrają dla Was Zespół Osada Grodno, zespół Dair oraz Za Horyzontem.
Imprezie towarzyszyć będą 2 stoiska:
▪ stoisko rękodzieła Warsztatu Terapii Zajęciowej Polskiego Towarzystwa na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło Wolinie
▪ stoisko Inspekcji Transportu Drogowego, gdzie każdy dziecko będzie mogło poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród najmłodszych jego uczestników.

Obowiązuje limit uczestników (250 osób). Do limitu nie wliczają się osoby w pełni zaszczepione. Uczestnicy imprezy zobowiązani są do przestrzegania zasady zakrywania ust i nosa.