Ostrzelanie z wiatrówki domu byłej radnej z Golczewa, podpalenie samochodu radnego w Świerznie, zniszczenie pianką budowlaną samochodu radnej z Międzyzdrojów to kilka przypadków z ostatnich lat, które w niezbyt chlubny sposób na trwałe zapisały się w historii. Jak widać nie tylko praca samorządowców może się nie podobać i przysparzać problemów. Ktoś komu najwyraźniej bardzo zależało na wywarciu na mnie presji postanowił zniszczyć mój samochód. 

Akt wandalizmu miał miejsce w nocy przy ulicy Pocztowej. Ktoś, komu ewidentnie nie podoba się moja praca postanowił wyrazić to na moim samochodzie. Wszystko dziwnym trafem zbiega się z wydarzeniami, które obecnie mają miejsce w Golczewie, a są obszernie przeze mnie relacjonowane nie tylko na portalu kamienskie.info, ale także przez media ogólnokrajowe.

Przez ponad 7 lat prezentuje najważniejsze wydarzenia, które mają miejsce w powiecie kamieńskim. Wiem, że moja praca, ujawnianie niewygodnych faktów przysporzyło niejednej osobie ból głowy. Jedno jest pewne, jak to powiedziała ostatnio jedna z osób publicznych – „ubeckimi metodami” zastraszyć się nie dam. Za wskazanie sprawcy lub inspiratora tego genialnego pomysłu jestem skłonny zapłacić 5.000 złotych.

Paweł Ukraiński
kamienskie.info